اغتشاشات اخیر برنامه دشمن برای اثرگذاری بر انتخابات پیش‌رو است

یکشنبه 1398/10/08 - 01:53 kermanshah
بسیج اساتید دانشگاه های استان کردستان

اغتشاشات اخیر برنامه دشمن برای اثرگذاری بر انتخابات پیش‌رو است

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: همانطور که دشمنان بعد از انتخابات 88 برای بی اثر کردن مشارکت مردم فتنه‌ای را برپا کردند حوادث بعد از گران شدن بنزین برنامه‌ریزی دشمن برای اثرگذاری بر انتخابات پیش‌رو و کاهش مشارکت مردم است.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان کردستان، سردار سیدصادق حسینی پیش از ظهر امروز در همایش بصیرت‌افزایی به مناسبت ۹ دی که در محل تالار فردوسی دانشگاه کردستان برگزار شد، اظهار کرد: یکی از نقاط بارز کشور و ملت ما بعد از دیانت، بصیرت و آگاهی، وقت‌شناسی و تشخیص به موقع مردم است. وی خاطرنشان کرد: طی ۴۰ سال گذشته تا امروز انقلاب طی دوره‌های مختلف همچون جنگ تحمیلی بحران‌ها و موضوعات  متعددی را تجربه کرده و پشت سر گذاشته است هر چند هرکدام از این بحران‌ها برای یک کشور با یک ساختار سیاسی و  یک قدرت امکان فروپاشی وجود داشت اما این حوادث هرچند هم بزرگ را پشت سر گذاشتیم و این بحران‌ها در مقابل اراده ملت رشید ایران و مقام معظم رهبری تسلیم شد و  سر تعظیم فرود آورده  و یکی پس از دیگری شکست خورده است. فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان خاطرنشان کرد: فتنه ۸۸ بحث اعتراض به آراء نبود بلکه تصمیم گرفته شده بود که از یک حادثه برای آنچه دشمنان پیش‌بینی کرده بودند، بهره ببرند. سردار حسینی افزود: صبوری مردم، نظام و مدیریت قاطعانه رهبری با گذشت ۱۰ سال از آن حادثه آنچه را که حقیقت بود خواستار شدند لذا بازخوانی، بازبینی و بازسازی آن روزها برای ما مهم است. وی با گریزی به فتنه‌های اخیر و دیگر برنامه‌های ترسیم شده دشمنان علیه کشور، یادآور شد: دشمنان جمهوری اسلامی ایران در روز چهارم آبان و چهارم دی ماه امسال طبق آخرین برنامه‌ای که تهیه و منتشر کردند در قالب گروهک‌ها، منافقین ضدانقلاب و سلطنت‌طلبان، با برنامه‌ریزی از پیش تعین شده فکر کردند مردم به خیابان‌ها می‌آیند اما نقشه آنان خنثی شد و حتی یک نفر حاضر نشد پاسخ مثبت به دشمن دهد. فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: همانطور که دشمنان بعد از انتخابات 88 برای بی اثر کردن مشارکت مردم فتنه‌ای را برپا کردند حوادث بعد از گران شدن بنزین برنامه‌ریزی دشمن برای اثرگذاری بر انتخابات پیش‌رو و کاهش مشارکت مردم است. وی تصریح کرد: همه تلاش دشمن برای آن است که ما انتخابات باشکوهی برگزار نکنیم و همواره در شبکه‌های ماهواره‌ای که در اختیار دارند بر این امر مبادرت ورزیده و تبلیغ می‌کنند که نظام رونقی ندارد و نفس‌ آخر می‌کشد اما به دلیل معنویت و تشخیص به موقع مردم نقشه آنان شکست خورد و حتی یک نفر به خیابان‌ نیامد. سردار حسینی به جایگاه کشور در دوران قبل و بعد از انقلاب اشاره کرد و گفت: خدمات نظام برجسته است لذا ما  برای وجود حضور رهبری واحد، اسلام و مردمی همیشه در صحنه همواره شکر گزار این نعمات و خدوند متعال هستیم. فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان با بیان اینکه ایران کشوری ثروتمند و با قدرت‌های برتر اقتصادی قابل مقایسه نیست، عنوان کرد: با توجه به تحربم‌های ظالمانه و شرایط سخت اقتصادی، ایران به برکت نظام به نحو شایسته و با درایت اداره می‌شود. روابط عمومی بسیج اساتید استان کردستان.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.