اغتشاشات اخیر برنامه دشمن برای اثرگذاری بر انتخابات پیش‌رو است

یکشنبه 1398/10/08 - 01:53 kermanshah
بسیج اساتید دانشگاه های استان کردستان

اغتشاشات اخیر برنامه دشمن برای اثرگذاری بر انتخابات پیش‌رو است

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: همانطور که دشمنان بعد از انتخابات 88 برای بی اثر کردن مشارکت مردم فتنه‌ای را برپا کردند حوادث بعد از گران شدن بنزین برنامه‌ریزی دشمن برای اثرگذاری بر انتخابات پیش‌رو و کاهش مشارکت مردم است.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان کردستان، سردار سیدصادق حسینی پیش از ظهر امروز در همایش بصیرت‌افزایی به مناسبت ۹ دی که در محل تالار فردوسی دانشگاه کردستان برگزار شد، اظهار کرد: یکی از نقاط بارز کشور و ملت ما بعد از دیانت، بصیرت و آگاهی، وقت‌شناسی و تشخیص به موقع مردم است. وی خاطرنشان کرد: طی ۴۰ سال گذشته تا امروز انقلاب طی دوره‌های مختلف همچون جنگ تحمیلی بحران‌ها و موضوعات  متعددی را تجربه کرده و پشت سر گذاشته است هر چند هرکدام از این بحران‌ها برای یک کشور با یک ساختار سیاسی و  یک قدرت امکان فروپاشی وجود داشت اما این حوادث هرچند هم بزرگ را پشت سر گذاشتیم و این بحران‌ها در مقابل اراده ملت رشید ایران و مقام معظم رهبری تسلیم شد و  سر تعظیم فرود آورده  و یکی پس از دیگری شکست خورده است. فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان خاطرنشان کرد: فتنه ۸۸ بحث اعتراض به آراء نبود بلکه تصمیم گرفته شده بود که از یک حادثه برای آنچه دشمنان پیش‌بینی کرده بودند، بهره ببرند. سردار حسینی افزود: صبوری مردم، نظام و مدیریت قاطعانه رهبری با گذشت ۱۰ سال از آن حادثه آنچه را که حقیقت بود خواستار شدند لذا بازخوانی، بازبینی و بازسازی آن روزها برای ما مهم است. وی با گریزی به فتنه‌های اخیر و دیگر برنامه‌های ترسیم شده دشمنان علیه کشور، یادآور شد: دشمنان جمهوری اسلامی ایران در روز چهارم آبان و چهارم دی ماه امسال طبق آخرین برنامه‌ای که تهیه و منتشر کردند در قالب گروهک‌ها، منافقین ضدانقلاب و سلطنت‌طلبان، با برنامه‌ریزی از پیش تعین شده فکر کردند مردم به خیابان‌ها می‌آیند اما نقشه آنان خنثی شد و حتی یک نفر حاضر نشد پاسخ مثبت به دشمن دهد. فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: همانطور که دشمنان بعد از انتخابات 88 برای بی اثر کردن مشارکت مردم فتنه‌ای را برپا کردند حوادث بعد از گران شدن بنزین برنامه‌ریزی دشمن برای اثرگذاری بر انتخابات پیش‌رو و کاهش مشارکت مردم است. وی تصریح کرد: همه تلاش دشمن برای آن است که ما انتخابات باشکوهی برگزار نکنیم و همواره در شبکه‌های ماهواره‌ای که در اختیار دارند بر این امر مبادرت ورزیده و تبلیغ می‌کنند که نظام رونقی ندارد و نفس‌ آخر می‌کشد اما به دلیل معنویت و تشخیص به موقع مردم نقشه آنان شکست خورد و حتی یک نفر به خیابان‌ نیامد. سردار حسینی به جایگاه کشور در دوران قبل و بعد از انقلاب اشاره کرد و گفت: خدمات نظام برجسته است لذا ما  برای وجود حضور رهبری واحد، اسلام و مردمی همیشه در صحنه همواره شکر گزار این نعمات و خدوند متعال هستیم. فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان با بیان اینکه ایران کشوری ثروتمند و با قدرت‌های برتر اقتصادی قابل مقایسه نیست، عنوان کرد: با توجه به تحربم‌های ظالمانه و شرایط سخت اقتصادی، ایران به برکت نظام به نحو شایسته و با درایت اداره می‌شود. روابط عمومی بسیج اساتید استان کردستان.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)