بسیج اساتید دانشگاه پیام نور مرکز سنندج

بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور استان کردستان در واکنش به نامه اغواگرانه دشمنان داخلی

بسیج اساتید دانشگاه پیام نور در محکومیت حرکات فتنه انگیز موسوی خوئینی ها بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتیداستان کردستان؛بسیج اساتید دانشگاه پیام نور در محکومیت حرکات فتنه انگیز موسوی خوئینی ها بیانیه ای صادر کرد.
متن بیانیه به شرح زیر میباشد؛
بسمه تعالی
نظام جمهوری اسلامی، نظام ارزشمند متکی به مکتب الهی و ارزش‌های انسانی است که در برابر دشمنان صف کشیده و مردم شریف ایران اسلامی از آرمان‌های خود با قدرت دفاع می‌کند. بی شک، یکی از ارکان اصلی مقاومت در طول عمر با برکت نظام اسلامی خط مشی روشن بینانه رهبر فرزانه در طی سالیان اخیر در مواجه به توطئه های داخلی و خارجی بوده که با درایت تمام خط بطلانی بر تمام نقشه های شوم این ایادی استکبار کشیده اند.
در شرایط حال حاضر با توجه به تحریمهای ظالمانه آمریکا و اروپا علیه کشور و میهن عزیزمان با مروری بر راهبردها و توصیه‌های معظم له در موارد مختلفی چون «توجه به ظرفیت‌های داخلی، معیشت مردم، تولید، اشتغال، اقتصاد مقاومتی، مبارزه با فساد، دشمن شناسی و....» میتوان از این گذرگاه سخت هم همچون گذشته به راحتی عبور کرد. در میدان دیپلماسی که حقیقتا میدان جنگ و مبارزه است تنها با حفظ جهت‌گیری‌های اسلامی، انقلابی و توجه به مبانی و اصول، می‌توان پیروز و سربلند بود لذا ذره‌ای عدول از این رویکرد، کشور را با خسران مواجه خواهد کرد. امروز برجام ریسمان پوسیده‌ای است که چنگ زدن به آن به دور از تدبیر و عقلانیت سیاسی است. اروپا و دیگر دوستان آمریکا، مانند آمریکا غیر قابل اعتمادند و باید قاطعانه‌ و بدون‌ هیچ ملاحظه‌ای دشمن را شناخت و به تحلیل و عمل انقلابی پرداخت و یک دیپلماسی هوشمندانه را دنبال کرد.امید است مسئولان و کارگزاران نظام اسلامی ضمن توجه ویژه به توصیه‌های رهبر فرزانه انقلاب با تمام توان در مسیر آرمانهای انقلاب اسلامی و خدمت به این مردم عزیز و حماسه ساز گام بردارند و شکر نعمت چنین ملت فهیمی را در عمل به جای آورند. ما اساتید بسیجی دانشگاه پیام نور استان کردستان با خود پیمان می بندیم برای حفظ و تحکیم نظام مقدس و مقابله با فتنه های داخلی و خارجی دریغ نورزیم و تا سر حد توان در جهت خلق جلوه های باشکوه اقتدار نظام اسلامی در سراسر ایران کوشش نماییم. بر آنیم که با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب در تبیین دستاوردهای ۴۰ ساله نظام و گام دوم انقلاب اسلامی و نگاه امید بخش به آینده و پیروزی نهایی در برابر دسیسه ها و تبلیغات سوء دشمنان قسم خورده که علاوه بر برنامه ها و نقشه های خود در خارج از این مرز پر گوهر در حال حاضر حتی از دشمنان دوست نمای داخلی هم برای تضعیف و فروپاشی بنیان های بالنده نظام تلاش می کنند ایستادگی نموده و پاسدار حفظ ارکان و بنیانهای نظام مقدسی باشیم که حاصل و ثمره آبیاری با خون شهیدان این مرز گلگون است. قطعا همچون گذشته با بصیرت و هوشیاری هرچه بیشتر پا به پای رهبر فرزانه و مردم در مقابل یاوه گویی های خارحی و داخلی خواهیم ایستاد و خط بطلانی بر تمام توطئه‌های استکبار جهانی، دشمنان و بدخواهان نظام جمهوری اسلامی خواهیم کشید و چهره افراد واقعی که درصدد ضربه زدن به نظام و انقلاب بودند را آشکار و رسوا خواهیم ساخت.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.