به مناسبت چهل سالگی انقلاب اسلامی مطرح شد

دستاوردهای جمهوری اسلامی در مقیاس جهانی، حیرت دوست و دشمن را برانگیخته است

تحلیل علمی دستیافته ها، با استناد به پایگاههای آماری بین المللی

در نشست ۱۴ بهمن اعضای هیات علمی دانشگاه پیام نور، دستاوردهای چهل ساله ی انقلاب اسلامی، مورد تجزیه و تحلیل علمی قرار گرفت.
در این نشست، دکتر عزت الله سپه وند، با ارائه ی آمارهای برگرفته از منابع معتبر بین المللی و آمریکایی از جمله سازمان ملل، فائو، سیا و... به رتبه های حیرت انگیز ایران در برهه ی تاریخی بعد از انقلاب در حوزه های مختلف علمی، سلامت، کشاورزی، نظامی، قدرت نرم و... پرداخت.
وی همچنین با اشاره به وجود برخی دست نیافته ها، وادادگی منجر به بحران- بن بست برخی تحلیلگران را غلط و آینده ی مبتنی بر وجود ظرفیت - راه حل را گره گشای برخی مشکلات موجود دانست و افزود؛ اندیشکده های راهبردی و رویکرد حل المسائلی بسیج اساتید می تواند گامی به پیش در راستای رسیدن به سایر آرمانهای قدسی انقلاب اسلامی باشد.
در ادامه آقای ویسکرمی جانشین سازمان بسیج اساتید نیز با اشاره به دستاوردهای غیر قابل انکار انقلاب بر لزوم استفاده از ظرفیت نخبگانی اساتید دانشگاه برای روشنگری و تنویر افکار عمومی دانشجویان و سایر اقشار جامعه تاکید کرد.
در ادامه ی این نشست، آقای افشین بازگیر، مسوول کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور لرستان و سایر اعضا به تحلیل دقیق تر داده های آماری در حوزه های مختلف پرداختند.

دسته بندی زیرپورتال: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اخبار سازمان