محکومیت حادثه تروریستی ۲۴ بهمن در سیستان و بلوچستان

پنجشنبه 1397/11/25 - 14:37 kermanshah
سازمان بسیج جامعه اساتید استان کردستان

محکومیت حادثه تروریستی ۲۴ بهمن در سیستان و بلوچستان

جامعه بسیج اساتید دانشگاه های استان کردستان با صدور بیانه ای حادثه تروریستی اخیر که باعث به شهادت و زخمی شدن تعدادی از پاسداران حریم ولایت و امنیت کشور در سیستان و بلوچستان گردیدرا به شدت محکوم نمود.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتیداستان کردستان؛ جامعه بسیج اساتید استان کردستان این حادثه تروریستی را به شدت محکوم و بیانه ای به شرح ذیل صادر نمود؛ بسم الله الرحمن الرحیم خبر تلخ ترور ناجوانمردانه جمعی از شریفترین فرزندان و مدافعان امنیت مرزهای ایران در سیستان و بلوچستان که پس از ماه ها ماموریت دشوار در حال بازگشت به سوی خانواده های چشم انتظار خود بودند، ملت بزرگ ایران را داغدار کرد. همزمانی این ترور با نمایش مضحکی که این روزها با همراهی گروه های تروریست و دولت های حامی تروریسم در ورشو به بهانه امنیت خاورمیانه برگزار می شود، مایه تاسف عمیق تر است.  جامعه بسیج اساتیددانشگاه های استان کردستان ضمن عرض تسلیت به خانواده معظم شهدای این حادثه تروریستی و مردم شریف سیستان و بلوچستان ،همدردی و همبستگی خود را با خانواده بزرگ و رشید نیروهای مسلح و حافظان امنیت ایران اعلام می دارد. دیر نیست روزی که با همبستگی و رشادت فرزندان ایران و ریشه کن شدن ترور در سیستان و بلوچستان، این کهن دیار در سایه امنیت پایدار، جایگاه شایسته نام و پیشینه پرافتخارش را در توسعه و آبادانی ایران عزیز داشته باشد. 

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
کد امنیتی
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید. Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.